Aktuality

Obr�zek

20. 10. 2020

Postupně rozšiřujeme sortiment ekrámku

Představujeme Vám náš nový FB profil DARY KRAJE ROZVOZ, na kterém Vás budeme informovat o novinkách v ekrámku (rozvozu).

Na FB profilu DARY KRAJE se dozvíte novinky z kamenných krámků – vše pouze z regionální produkce od farmářů.

A co je ještě nového s vytvořením nového FB profilu Dary kraje Rozvoz?

Pomalu rozšiřujeme ekrámek o běžný sortiment.

Naší myšlenkou je, nabídnout Vám, našim zákazníkům, zvláště v tomto obtížném čase, kompletní a komfortní nakupování z pohodlí domova.

Od začátku měsíce října si můžete v našem ekrámku zakoupit včetně farmářského sortimentu i běžné mléčné produkty.

Do budoucna chceme ekrámek dále doplnit o běžný potravinový sortiment (ovoce, zelenina i exotické, rýži, těstoviny, paštiky aj.), drogerii, krmiva pro domácí mazlíčky a pokud nám budete psát, co byste uvítali, tak se necháme rádi inspirovat...

Abyste se v online nakupování rychleji zorientovali, regionální farmářské potraviny z kamenných krámků jsou označeny jakoFARMÁŘSKÉ.

Sledujte nás na našich FB profilech DARY KRAJE a DARY KRAJE ROZVOZ a vytvořme společně ekrámek, který Vám bude 100% sloužit.

Novinky v ekrámku naleznete ZDE. 

Máte nápad, co byste v ekrámku přivítali? Napište nám.

Obr�zek

2. 10. 2020

Rozšíření sortimentu ovoce a zeleniny

Jsou před námi volby a my z krámku DARY KRAJE stojíme také před velmi zásadní volbou.

Na jedné straně bychom velmi rádi dodrželi slib, který jsme dali Vám, naši milí věrní zákazníci, před 8-mi lety, a to že sortiment krámků bude výhradně regionální.

Průzkumy Vaší spokojenosti, Vaše odpovědi v dotazníku u rozvozu a osobní dotazy u obsluhy v krámcích nám ale stále dokazují, že většina z Vás by přivítala rozšířit sortiment ovoce a zeleniny.

Bohužel regionální produkce ovoce a zeleniny není tak velká a sortiment je stále velmi omezen. Dotazy z Vaší strany padly i na exotické ovoce.

Nechceme zklamat Vaši důvěru, kterou si nesmírně ceníme. Na druhou stranu Vám chceme dopřát kompletní servis a komfort nakupování, abyste nebyli nuceni jezdit nakupovat Vaše oblíbené ovoce a zeleninu jinam, ale vše našli v našich krámcích.

Toto rozhodnutí však nebude znamenat, že nahradíme regionální dodavatele ovoce a zeleniny! Pouze rozšíříme náš stávající sortiment.

Všechny potraviny, které nebudou regionálního (českého) původu, ale budou dovozové ze zahraničí, budou v krámcích odděleny jak vizuálně, tak i umístěním v samostatně stojícím regálu. Vše bude na první pohled zřetelné.

Víme, že někteří z Vás nás za toto rozhodnutí odsoudí a bolí nás to už teď. Na druhou stranu spousta z Vás toto rozhodnutí přivítá s otevřenou náručí.

Chtěli bychom Vám dát prostor vyjádřit se k této naší volbě. Vaše názory a připomínky jsou pro nás to nejdůležitější a nesmírně si je vážíme.

Děkujeme Vám za důvěru a dosavadní přízeň, o kterou bychom neradi přišli a kterou bychom naopak chtěli více prohloubit.